trička!

Možnosti zaplacení zboží:

a) dobírkou - Česká pošta
b) převodem na bankovní účet

Cena zboží a způsob dodání:

Veškeré ceny nabízeného zboží jsou uváděny včetně DPH ve výši 19%.

Poštovné a balné je 80,- Kč. Při objednávce více kusů na stejnou adresu ve stejný den se účtuje jen jedno poštovné. (U objednávek nad 2.000,- Kč je poštovné a balné zdarma, platí se pouze hodnota objednaného zboží.)

Zboží je připraveno na skladě a je odesíláno 2x v týdnu, tedy nejpozději do 3 dnů. Pokud je přesto vyprodáno, je ihned doobjednáno a je dodáno do skladu do 4 dnů.

Zboží je zasíláno prostřednictvím Doporučené dobírky České pošty nebo, v případě převodu na bankovní účet Labyrintu světa, Doporučeným balíkem. U služby je možnost on-line sledování pomocí čísla balíku (číslo zásilky získáte u nás). Obvyklý termín dodání zboží je 2-3 pracovní dny.

Celková doba dodání je tedy max. 3 pracovní dny + dodací lhůta České pošty 2-3 pracovní dny + ve výjimečných případech doobjednání zboží max. 4 dny.

Uvedené podmínky jsou platné pouze pro zásilky s místem doručení v ČR. Při objednávce na Slovensko je poštovné a balné 250,- Kč a obvyklý termín dodání zboží je pak 7-10 pracovních dnů.

Vrácení zboží:

Zboží máte možnost vrátit a to nejpozději do 14-ti dnů od jeho převzetí. Nepoužité a nepoškozené zboží v originálním balení a s dokladem o nákupu pošlete Obyčejným balíkem na adresu: Labyrint světa, Náměstí Jiřího z Lobkovic 16, 130 01 Praha 3. Neposílejte zpět zboží formou dobírky!

Vrací se pouze částka odpovídající hodnotě pořízeného zboží, poštovné a balné uhrazené zákazníkem se nevrací. Peníze se vrací výhradně bankovním převodem.

Výměna zboží:

Nepoužité a nepoškozené zboží v originálním balení a s visačkami zabalte do balíku, ve kterém vám bylo doručeno. Přiložte originál naší faktury, kopii stvrzenky o zaplacení a informaci, za jaké zboží chcete stávající zboží vyměnit.

Vyměněné zboží posíláme na dobírku, při které je kupujícímu účtováno poštovné a balné.

V případě, že zboží, které výměnou požadujete, není k dispozici nebo je-li hodnota zboží, které chcete vyměnit, jiná než zboží, za které má být vyměněno, je zboží nutné vrátit s následným vrácením peněz a pak případně uskutečnit novou objednávku.

Reklamace zboží a reklamační řád:

Na veškeré zboží je poskytována záruka o minimální délce 24 měsíců dle Občanského zákoníku.

Reklamační řád dle zákona č.40/1964Sb.Občanského zákoníku ve znění zákona č.136/2002Sb.

Zákazník je povinen zkontrolovat při přebírání zboží, zda obal není porušen a zboží následně poškozeno či odcizeno. V případě, že ano, musí na místě sepsat se zástupcem pošty protokol o poškození balíku a dohodnout se s ním na dalším postupu. Odpovědnost za poškození zboží dopravou nese plně dopravce. Zároveň musí zákazník neprodleně informovat prodávajícího o vzniklém problému.

V případě, že zákazník chce zboží reklamovat nebo vyměnit, musí nás nejprve prostřednictvím emailu nebo telefonicky kontaktovat. Reklamované zboží zabalte do balíku, přiložte originál naší faktury, kopii stvrzenky o zaplacení, informaci popisující vadu výrobku a své kontaktní údaje. Zboží pošlete Obyčejným balíkem na adresu: Labyrint světa, Náměstí Jiřího z Lobkovic 16, 130 01 Praha 3. Neposílejte zpět zboží formou dobírky!

Reklamace musí být vyřízena v zákonem stanovené lhůtě 30 dnů, pokud se prodávající nedohodne se zákazníkem písemnou formou jinak. Veškeré vyřizování reklamací se drží platných zákonných norem.

Zákazník má právo, aby závada byla včas a řádně odstraněna. Dále má právo žádat o vrácení peněz v případě, že jde o závadu neodstranitelnou.

V případě, že zboží bylo reklamováno po záruční době, vada vznikla neodborným zacházením (praním), na zboží byly porušeny ochranné samolepky či pečetě výrobce, zboží bylo používáno v rozporu s přiloženým návodem k obsluze, zboží bylo neodborně upravováno či opravováno, zboží bylo poškozeno živlem - vodou, ohněm nebo větrem, nemůže být reklamace uznána za oprávněnou. Reklamované zboží posíláme bez dobírky, bez účtování poštovného a balného zákazníkem. Peníze se vrací výhradně bankovním převodem.

Tento reklamační řád nabývá platnost dnem 20.8.2008 a platí na území celé ČR. Zákazník nákupem zboží potvrzuje souhlas s tímto reklamačním řádem a zavazuje se jím řídit.

Ochrana osobních údajů:

Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že žádná osobní data neposkytne jakékoli třetí osobě a nepoužije ke komerční nabídce nesouvisející s propagací tohoto internetového obchodu. Potřebné osobní údaje poskytne pouze dopravci (jméno, adresa, telefon). Veškerá data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

Kontaktní údaje:

Labyrint světa, Náměstí Jiřího z Lobkovic 16, 130 01 Praha 3

ahoj